Tere tulemast meie poodi! -Tasuta transport pakiautomaati alates 80€ tellimusest

Beebiraamat KUTSIKATELE “Minu neljajalgne beebi”

9,90

Brand:

„Minu neljajalgne beebi“ on

  • kõvakaanelises köites märkmik
  • mõõtudega 25 x 21,5 x 1,6 cm,
  • kus 80 leheküljel
  • on 11 peatükki
  • ja hulgaliselt ruumi lustakatele fotodele Sinu lemmikust!
  • Märkmik on valmistatud eriti keskkonnasõbralikust, kvaliteetsest ja hinnatud Munken 150 gsm paberist (EL ökomärgise, FSC® FSC-C020637 ja PEFC ™ PEFC / 05-33-99 sertifikaadiga).
  

Kauaoodatud mälestusteraamat-märkmik koeraomanikele!

Ta kasvab NII ruttu! Esimene loiguke ja näritud suss. Esimene jalutuskäik õues koos mampsi ja papsiga.Krutskeid täis sõbrapilt naabrikoeraga ja fotojäädvustus tõenäoliselt ühest maailma veidraimast magamisasendist… Kui vahva on tema kasvamist jälgida! Kui perre võetakse kutsikas, on see väga eriline sündmus kõigi jaoks.

Nüüdsest on kodus uus pereliige, kes vajab hoolt, tähelepanu ja armastust. Vastutasuks saab tema piiritu poolehoiu, rõõmsa sabaliputuse absoluutselt igal hommikul ja hulgaliselt ühiseid lõbusaid hetki.

„Minu neljajalgne beebi“ on raamat, kuhu saab kirja panna kõik tähelepanekud oma armsa neljajalgse beebi esimese aasta kohta. Raamatus on hulgaliselt ruumi ka fotodele, mis teeb sellest väärt kingituse igale värskele koeraomanikule.

Sellest vahvast kõvakaanelisest mälestusteraamatust leiad 11 peatükki, kuhu oma armsa neljajalgse beebi toimetusi jäädvustada saad. Raamatu leheküljed on keskkonnasõbralikust, kvaliteetsest ja hinnatud Munken katmata paberist ja sellele on mõnus kirjasulel libiseda lasta.

Tootekood: KH1583 Kategooriad: ,
Updating…
  • Ühtki toodet pole ostukorvis.

Täname uudiskirja tellimise eest

Palun kontrolli oma e-posti. Saad õige pea liitumise kohta kinnituskirja koos sooduskoodiga