Tere tulemast meie poodi! -Tasuta transport pakiautomaati alates 80€ tellimusest

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas toimub tellimine?

Tellimuse esitamiseks leia omale sobiv toode ja vajuta nuppu “Lisa korvi” ning seejärel sisesta oma tellimusinfo. Kui tellimus on edukalt esitatud tuleb Teile e-kirja teel kinnitus.

Kuidas toimub tasumine?

Tellimuste eest saab tasuda pangalingi või krediitkaardiga.

Valides sobiva panga suunatakse teid internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Kinnitage makse ning seejärel lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Lisaks on võimalik tasuda arve alusel ning sularahas kaubale järgi tulles.

Kõik hinnad on rahaühikus EUR (tähis €) ning sisaldavad käibemaksu 20%.

Muhubrands.com jätab endale õiguse muuta hindasi.

Kuidas tellitud kauba kätte saab?

Muhubrands.com e-poe kauba postitusviisid on järgnevad:
Omniva, Smart Post ja DPD pakiautomaadid ning kulleriga saatmine.

  • Omniva, Smart Post ja DPD pakiautomaati saatmine
  • Tellimusele on võimalik ka ise tulla järgi meie kauplusesse, mis asub Muhu käsitööstuudios (sissepääs lasteaiahoone korterelamute poolsest otsast).


Postitasu arvestatakse automaatselt eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile.

Juhul, kui Klient soovib kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused ning tasuda vastavalt ka postikulud.

Postikulu ei rakendu tellimustele, millele klient tuleb ise meie kauplustesse järele.

Pakume ka rahvusvahelist postitamist, mille täpne hind selgub pärast tellimuse tegemist ja saadame selle kohta eraldi arve.

Kui pikk on tarneaeg?

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kohaletoimetamine võtab Eesti siseselt aega paar tööpäeva, Euroopas 7-9 päeva. Nimetatud tähtajad on informatiivsed. Kui selleks ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võtta Veebipoega ühendust.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 60 kalendripäeva jooksul.

Veebipood ei vastuta viivituste või tekkinud probleemide eest juhul, kui viivitus või probleem on tekkinud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel sisestatud andmete ebatäpsusest või kui viivitus on tingitud Tarnijast.

Kuidas kasutada kinkekaarti?

Kinkekaart ja e-kinkekaart kehtivad Muhubrands.com e-poes. Kinkekaarte ei saa rahaks ümber vahetada. Kinkekaartide kehtivus on märgitud kaardile.

Kuidas ma saan kauba tagastada?

Vastavalt võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest. Kauba tagastamise soovist palume kirjutada shop@muhubrands.com

Updating…
  • Ühtki toodet pole ostukorvis.

Täname uudiskirja tellimise eest

Palun kontrolli oma e-posti. Saad õige pea liitumise kohta kinnituskirja koos sooduskoodiga