Tere tulemast meie poodi! -Tasuta transport pakiautomaati alates 80€ tellimusest
Kalmer_Saar_Muhu_vaade_3_sadam_nmd

Terit, munuke tulija!

Tere tulemast Muhu Brands e-kaubamajja – kohta, kuhu oleme kogunud kõik kõikse parema, mida Muhul on pakkuda!

Esiteks, peatu. Hinga mõnusalt sisse ja välja. Kuulata korraks. Kas märkad, et aeg hakkaks justkui aeglasemalt käima? See ongi Muhu! Saar, kus aeg puhkab.

Muhu Brands e-kaubamajast leiad ehtsad, unikaalsed ning käsitööna valminud tooted tublidelt ning aktiivsetelt Muhu ettevõtjatelt ja käsitöölistelt. Iga ese siin poes kannab Muhu muhedat hõngu, sümboliseerides saarerahva elujaatavat ning omamoodi olemist.

Mida täpsemalt pakume? Muhu tikandit? Kohe kindlasti! Muhumaa loodusest korjatud mett? Enesestmõistetavalt! Muhu moeloojate disainitud rõivaid? Olemas! Lisaks veel palju-palju muud – pakume kõike seda imelist, mida muhulased ise oma käte ja südamega loovad.

Muhu Brands sümboliseerib koostegutsemise väge. Pakume kõigile Muhu tootjatele ja käsitöölistele võimaluse jõuda oma algupäraste toodetega aastaringselt uute klientideni nii siin- kui sealpool riigipiiri.

Ostes Muhu tooteid, toetad väiketootjaid ja panustad ausasse kodumaisesse kaubandusse.

Muhu Brands

  • on avatud kõigile Muhu tootjatele ja toodetele (hea ettevõtja, võta meiega ühendust!)
  • pakub ainult Muhu saare tootjate ehedaid tooteid – ja seda aastaringselt
  • aitab Sul leida unikaalse kingituse, toote, mis on pärit eriliselt Muhu saarelt


PS! Kui oled Muhus, külasta meid ka lasteaiahoone käsitööstuudios!

Miks me lõime Muhu Brands e-poe?

Elu saarel on mõnevõrra teistsugune kui elu mandril. Meie jaoks on väga tähtsal kohal tugev kogukond, loodusega ühes rütmis elamine ja ettevõtlik mõtteviis. Saarel elades saab väga kiiresti selgeks, et igaüks meist on tegelikult käsitööline – oma õnne sepp.

Muhus elades kohtume igapäevaselt tublide, ettevõtlike tootjate ning käsitöölistega, kes loovad südamega oma toodangut ja armastavad kodusaart. Kuna aga saarel tuleb igaühel ise hakkama saada, on igasugune lisateenistus meie kogukonna liikmetele ja nende peredele väga oluline.

Muhu Brands e-kaubamaja ajendaski meid ellu kutsuma eelkõige soov toetada tublisid muhulasi. Asutasime kõiki Muhu tootjaid ja käsitöölisi ühendava aastaringse müügikanali, mis võimaldaks neil jõuda uute ja rohkemate klientideni. Ühtlasi soovime jagada Muhu unikaalsust ka teistega. Saarerahva loomingul on oma eriline maik ja emotsioon juures, kohe päris ausalt!

Muhu Brandsi e-kaubamaja on kakskeelne, et lisaks kodumaistele Muhumaa sõpradele saaksid ka piiritagused rahvad soetada omale nii juba oma headuses tuttavaks saanud kui ka uusi lemmiktooteid.

Tõnis Hinnosaar


Updating…
  • Ühtki toodet pole ostukorvis.

Täname uudiskirja tellimise eest

Palun kontrolli oma e-posti. Saad õige pea liitumise kohta kinnituskirja koos sooduskoodiga