Tere tulemast meie poodi! -Tasuta transport pakiautomaati alates 80€ tellimusest

Muhu Inglid “Island Angels”

27,30

Brand:

„Muhu Inglidˮ on rahvapärimusest inspireeritud monumentaalses formaadis pildiraamat. Muhu, suuruselt kolmas Eesti saar, on tuntud oma väga rikkaliku ja omapärase rahvakultuuri poolest.

Raamatus on lood seitsmest Ingli nimelisest naisest, Kadri Tüüri kirjapandu stiil on inspireeritud talle kodusest muhu murdest ning jutustamislaadist. Urmas Viigi loodud pildikeel toetub muhu rikkalikule ornamentikale ja värvigammale. Seelikutelt, kampsunitelt, tekkidelt leitud mustrid moodustavad raamatu ankurelemendid. Kujutiste joonestruktuur meenutab tikandit. Moodne koomiksiosa jutustab Inglite lugusid muheda pildisarjana.

„Muhu Inglidˮ on suurepärane kinkeraamat igale kunsti- ja raamatusõbrale, sest erilist sisu toetab ka eriline vorm ‒ suurim võimalik Eestis valmistatud formaat ning kvaliteetne prantsuse köide teevad teosest erilise meeldejääva kunsttüki. Raamat on inglise keelne. Tekst Kadri Tüür, pildid Urmas Viik, tõlkinud Juta Kõvamees-Kitching. 2018

36 lehekülge

  
Updating…
  • Ühtki toodet pole ostukorvis.

Tere tulemast Muhu Brands e-poodi

Kohta, kuhu oleme kogunud kõik kõikse parema, mida Muhul on pakkuda!


Siin on sulle €5 sooduskupong esimese ostu sooritamiseks

Pakkumine lõpeb 01:00

Sooduskupongi saad siin sisestatud e-maili aadressile. Ühtlasi nõustud saama e-maili teel infot Muhu Brandsi uute toodete, soodustuste, pakkumiste ja kampaaniate kohta.

Täname uudiskirja tellimise eest

Palun kontrolli oma e-posti. Saad õige pea liitumise kohta kinnituskirja koos sooduskoodiga