Tere tulemast meie poodi! -Tasuta transport pakiautomaati alates 80€ tellimusest

Raamat MUHU KUNSTIS. KUNST MUHUS

32,60

Brand:

Autor: Reeli Kõiv

Kujundanud: Piia Stranberg

Välja andnud: Danisam OÜ, 2020

Kõik õigused kaitstud.

 

Kõva köide, 160 lk

Formaat 220×260 mm (laius × kõrgus)

 

  

Muhu valla 30. sünnipäevaks ilmunud raamat tutvustab valikut Muhust inspireeritud kujutavast kunstist – maalist, skulptuurist ja graafikast, aga ka saare loomepaikadest ning Muhu avalikus ruumis asuvatest kunstiteostest.

Albumi ajaline haare on lai – 13. sajandi seinamaalidest Muhu Katariina kirikus kuni kunstiakadeemia tudengite tegevuskunstini 21. sajandil.

Raamatus on teemade kaupa esitatud enam kui poolsada teost 40 kunstnikult, kelle hulgas mitmeid olulisi autoreid Eesti kunstis ‒ Paul Raud ja Kristjan Raud, Ants Laikmaa ja Oskar Kallis, Günther Reindorff ja Evald Okas, Richard Sagrits ja Richard Uutmaa, Vive Tolli ja Evi Tihemets, Leili Muuga ja Olga Terri, Peeter Ulas ja Peeter Mudist, Valdemar Väli ja Uno Roosvalt, Amandus Adamson ja Aime Kuulbusch-Mölder, Urmas Viik ja Karl-Kristjan Nagel jmt.Formaat 220×260 mm (laius × kõrgus)

Iga teose saatetekst kunstiteadlaselt Reeli Kõivult lähtub otse kunstiteosest enesest ja abistab vaatajat kunsti mõistmisel, andes mitmekülgset taustainfot.

Raamatu väljaandmist toetasid Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp ja Muhu vald.

Tootekood: MUVA-00001 Kategooriad: ,
Updating…
  • Ühtki toodet pole ostukorvis.

Täname uudiskirja tellimise eest

Palun kontrolli oma e-posti. Saad õige pea liitumise kohta kinnituskirja koos sooduskoodiga